0
0

تنظیمات قالب

سوالات متداول

 

نحوه ثبت سفارش:

ورود به پروفايل — جست و جوي محصول — افزودن به سبد خريد — تسويه حساب —ادامه ثبت سفارش — انتخاب آدرس — انتخاب روش پرداخت — پرداخت و تكميل خريد — ثبت سفارش و دريافت كد پيگيري خريد

 

نحوه پرداخت وجه:

پرداخت نقدی: در این روش پرداخت، کل مبلغ سفارش به صورت اینترنتی از طریق درگاه پرداخت متصل به فروشگاه پرداخت می گردد.

 پرداخت در محل: در صورت انتخاب این روش پرداخت، 30 درصد از کل مبلغ سفارش، به عنوان بیعانه (پیش پرداخت) پرداخت می گردد. یعنی خریدار در زمان ثبت سفارش، از پرسنل پاسخگو شماره حسابی بنام "مدیریت آتروپات فرش" را دریافت کرده و هزینه را واریز می نماید و باقیمانده مبلغ فاکتور بصورت پرداخت در محل می باشد.

آتروپات فرش برای رضایتمندی هر چه بیشتر مشتریان خود قراردادی را با اداره پست مرکزی تبریز امضا کرده است تا بدین وسیله مشتریان شرکت بتوانند بخش عمده هزینه سفارشات خود را درب منزل، زمان تحویل پرداخت نمایند.

 

مدت زمان تحویل:

آتروپات فرش برای جلب رضایت مشتریان خود از خرید، سعی کرده است مدت زمان ارسال سفارشات را تا حد امکان کوتاه نماید. از زمانی که مشتری سفارش نخ و نقشه طرح مد نظر خود را ثبت می کند تا زمانی که آن را دریافت می کند، 7 الی 10 روز کاری زمان میبرد. و اگر همراه نخ و نقشه خود، دار قالی چله کشی شده هم سفارش دهد، زمان ارسال از 12 الی 15 روز تغییر پیدا می کند. یعنی زمان ارسال سفارش بسته به نوع سفارش بین 7 الی 15 روز کاری می باشد.

 

شیوه ارسال:

 ارسال محصولات در استان اردبیل از طریق پست، پیک اسنپ و تاکسی تلفنی به صورت رایگان، درب منازل مشتریان تحویل و سایر مراکز استان و شهرهای کشور از طریق باربری های معتبر با صدور بارنامه و بیمه نامه رسمی به صورت پیش کرایه ارسال و فقط هزینه حمل از باربری تا منزل به عهده خریدار است.

 

ساعات پاسخگویی:

 واحد پشتیبانی و فروش به شماره 09195075713 در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز پاسخگوی شما است.

 

پشتیبانی و خدمات پس از فروش:

جهت استفاده از پشتیبانی و خدمات پس از فروش می توانید با شماره 09195075713 تماس حاصل نمائید.  

 

حریم خصوصی و مقررات مربوط به آن:

فروشگاه اینترنتی آتروپات فرش ضمن احترامی که براي حریم شخصی مشتریان قائل است، براي خرید، مشاوره یا استفاده از برخی امکانات وب سایت نظیر خبرنامه، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. براي پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است.
کلیه فعالیت هاي فروشگاه اینترنتی آتروپات فرش قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد. همچنین فروشگاه اینترنتی آتروپات فرش ممکن است براي ارتباط با مشتریان، بهینه سازي محتوای وب‌سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و براي اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس هاي ویژه یا پروموشن‌ها، براي اعضاي وب سایت، ایمیل ارسال نماید.

در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی آتروپات فرش را در پروفایل خود لغو کنند.

فروشگاه اینترنتی آتروپات فرش، هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگري منتقل نمی کند، مگر با حکم قانونی و تنها در اختیار مراجع ذی صلاح. فروشگاه اینترنتی آتروپات فرش، براي حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را براي همه کاربران فراهم آورد.

در صورت وجود هرگونه سوال، لطفا با شماره 09195075713 تماس حاصل فرمایید.

دفتر مرکزي: اردبیل - خیابان قیام به طرف خیابان دروازه مشگین - روبه روی مبل نوجوان

 

 نحوه لغو سفارش:

شما جهت لغو سفارش خود می توانید با واحد فروش 09195075713 تماس حاصل و درخواست خود را ثبت نمائید. 

 

نحوه بازگردانی(مرجوعی) کالا:

شما می توانید جهت مرجوعی کالای خود فعلا با واحد فروش به شماره 09195075713 تماس حاصل و درخواست خود را ثبت نمائید.

 

روند بازگرداندن وجه:

هنگامی که محصولی مرجوع ‏گردد، پس از کارشناسی و تایید واحد خدمات پس از فروش، هماهنگی لازم برای بازگرداندن مبلغ سفارش با مشتری به عمل آمده و تا 72 ساعت کاری مبلغ به حساب مشتری مسترد خواهد شد.

 

نحوه ثبت شکایات:

شما می توانید مراتب اعتراض/شکایت خود را به واحد فروش به شماره 09195075713 در قالب پیامک ارسال نمایید. همچنین می توانید به آدرس پست الکترونیکی شرکت atropatcarpet@gmail.com  در قالب ایمیل ارسال نمایید.